Ania Kania uczennica klasy 5a
uzyskała bardzo bobry wynik
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Maja Dobrosz uczennica klasy 6b
Katarzyna Kubis uczennica klasy 5a
otrzymały wyróżnienie 
w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Mateusz Kotyło uczeń klasy 6b
został finalistą konkursu historycznego "Polska Piastów"

Matylda Dobrosz uczennica klasy 6b
otrzymała wyróżnienie
w konkursie historyczno-plastycznym
"Życie codzienne w starożytności i średniowieczu"
zorganizowanym przez Muzeum Archeologiczne w Łodzi

Julia Mierzejewska uczennica klasy 6b
zajęła I miejsce
w konkursie historyczno-fotograficznym
"Łódź w obiektywie"

Urszula F. uczennica klasy Vb
zajęła II miejsce,
Marianna Pietrzycka uczennica klasy VIb
zajęła III miejsce
w konkursie literackim
„Dalsze losy Jutki”
zorganizowanym w ramach projektu ŁCDNiKP
„Bezsenność Jutki”

Aleksandra Panek uczennica klasy Via
 zajęła I miejsce
w konkursie plastycznym „Lokotuwimotywa”

Klaudia Ziętkiewicz uczennica klasy VI b 
zajęła I miejsce 
w konkursie pt. „O przyszłości marzę teraz” za plakat 
i prezentację zawodu cukiernika. 
Dodatkową nagrodą jest powtórna prezentacja, 
podczas Konferencji Ośrodka Doradztwa Zawodowego ŁCDNiKP, w dniu 14 czerwca 2013 r.

 
Agnieszka Błaszczyk i Weronika Wypiorczyk z klasy VI a
  oraz  Dariusz Błaszczyk z klasy IV b 
zajęli II miejsce 
w konkursie pt. „O przyszłości marzę teraz” 
za plakat i prezentację zawodu - technik usług kosmetycznych.

 
Ania Kania uczennica klasy 5a
zajęła III miejsce
w Małym Finale Ogólnopolskiego
Konkursu Ojczyzny Polszczyzny 2012/2013
dla uczniów szkół podstawowych

Drużyna z klasy VI a, w składzie
Daria Domasat, Aleksandra Panek, Nina Rawicka
zdobyła II miejsce w konkursie „Wiedzy regionalno- ekonomicznej z elementami statystyki – Zwiedzaj, analizuj, obliczaj” -  gra miejska.

Drużyna z klasy V b, w składzie
Urszula F., Bartłomiej K., Zuzanna Kostrzewa
zdobyła wyróżnienie w konkursie „Wiedzy regionalno- ekonomicznej z elementami statystyki – Zwiedzaj, analizuj, obliczaj”

 Agnieszka Błaszczyk i Daria Domasat uczennice klasy VI a 
zdobyły tytuł finalistek konkursu  przyrodniczo - informatycznego „Pracowite rzeki Łodzi”.

 Klaudia Ziętkiewicz uczennica klasy VI b 
zdobyła wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Pracowite rzeki Łodzi”

Piotr Kania uczeń klasy IIa
zajął I miejsce
w konkursie plastycznym „…a to Tuwim właśnie…”
zorganizowanym przez Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź Bałuty,
a wyróżnienia zdobyły:
Maria Rzeźniczak IIIb, Agnieszka Błaszczyk VIa

Matylda Dobrosz uczennica klasy VIb
otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym
"Życie codzienne w starożytności i epoce średniowiecznej",
organizowanym przez Muzeum Archeologiczne w Łodzi

Klasa Ib – została wyróżniona jako najlepszy zespół w regionie łódzkim, 
biorący udział w programie organizowanym 
przez Fundację BOŚ „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Zofia Grochowska uczennica klasy IIIa,
Marta Więcek uczennica klasy IVa
Daria Domasat uczennica klasy VIa
otrzymały wyróżnienia w konkursie plastycznym

„Marzenia Jutki”
przygotowanym w ramach projektu ŁCDNiKP
„Bezsenność Jutki”

Klasa Ib otrzymała wyróżnienie w konkursie
 
KREATOR ZDROWIA 
zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Dietetyki 
i Ministerstwo Zdrowia

19 grudnia 2012 r. Szkolna Drużyna Rugby
zajęła II miejsce w Mikołajkowym Turnieju
Rugby-Tag im. Szalenie Szybkiego Rudolfa

17 grudnia 2012 r. Szkolny Zespół Flażoletowy 
"PICOLO" 
zajął II miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek
zorganizowanym przez Szkołę Muzyczną.
Uczniowie zaprezentowali 2 kolędy  oraz grę na flażoletach.

Julia Mierzejewska z klasy VI b, 
zdobyła wyróżnienie w konkursie 
fotograficzno – przyrodniczo – religijnym 
zorganizowanym przez SP 14 w Łodzi.

Kamila Lasota uczennica klasy IVb
otrzymała wyróżnienie w konkursie
„Korespondencja źródłem wiedzy i inspiracji”
przygotowanym w ramach kampanii społecznej
„Łódzkie Czyta 2012”

Madzia Gonera uczennica klasy III a
zajęła II miejsce w konkursie krasomówczym
"Pleciuga, baśnie bajki bajeczki".

Klaudia Ziętkiewicz uczennica klasy VI b
zajęła III miejsce w VI Festiwalu Twórczości 
Dzieci i Młodzieży

Marysia Sasin  uczennica klasy III a
zajęła III miejsce w VI Festiwalu Twórczości 
Dzieci i Młodzieży 

Klaudia Ziętkiewicz uczennica klasy VI b
zajęła I Miejsce w konkursie wiedzy
o geologii. 

Paulinka Buczek uczennica klasy VI a
otrzymała nagrodę specjalną 
w konkursie wiedzy 
o geologii. 

Weronika Krysztofiak uczennica  klasy V b 
wywalczyła ze swoją drużyną z Aleksandrowa Łódzkiego, 
złoty medal na Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski 
w Minisiatkówce Dziewcząt, Zabrze 2012.

 

Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.sp65lodz.pl/sukcesy-uczniow-20122013/