Nasi uczniowie biorą udział w licznych konkursach
i odnoszą w nich wiele sukcesów.

Rok szkolny 2016/2017


A. Ginter, K. Kozera, O. Paradzińska z kl.asy VI b

I miejsce w konkursie "Wiedzy regionalno - ekonomicznej z elementami statystyki - Zwiedzaj, analizuj i obliczaj" organizowanym przez SP 54 w Łodzi pod patronatem NBP i Urzędu Statystycznego.

J. Frątczak, M. Edyk, J. Pikuła z klasy VB 

I miejsce w konkursie "Wiedzy regionalno - ekonomicznej z elementami statystyki - Zwiedzaj, analizuj i obliczaj" organizowanym przez SP 54 w Łodzi pod patronatem NBP i Urzędu Statystycznego.

Jakub Ertman kl. IV a

I miejsce w konkursie "Wiedzy regionalno - ekonomicznej z elementami statystyki - Zwiedzaj, analizuj i obliczaj" organizowanym przez SP 54 w Łodzi pod patronatem NBP i Urzędu Statystycznego.

Anna Ginter z klasy VI b

Wyróżnienie  w konkursie „Łódź znana i nieznana – Parki Łodzi”  SP 91 Konkurs pod Patronatem Senatora RP Ryszarda Bonisławskiego

 Jakub Pikuła z klasy VB

Finalista „Ogólnołódzkiego XV Konkursu Przyrodniczego” – ŁCDNiKP

 Michalina Więcek z klasy Va

II miejsce w konkursie przyrodniczo – informatycznym – „Dzikie jest piękne” - SP 5 i ŁCDNiKP

 Krzysztof Dankowski

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Dzikie jest piękne” - SP 5 i ŁCDNiKP

 Julia Frątczak, Julia Pierzchałka, Alicja Pietrzak

IV miejsce w konkursie „O przyszłości marzę teraz – ratownik medyczny” - ŁCDNiKP

 Kaja Kozera z klasy VI b

I miejsce w konkursie plastycznym „Świat baśni rosyjskich” zorganizowanym przez Instytut Rusycystyki Uniwersytetu Łódzkiego

 Anna Ginter z klasy VI b

II miejsce w konkursie plastycznym „Świat baśni rosyjskich” zorganizowanym przez Instytut Rusycystyki Uniwersytetu Łódzkiego

 Monika Rakowska z klasy VI b

Wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Świat baśni rosyjskich” zorganizowanym przez Instytut Rusycystyki Uniwersytetu Łódzkiego

 Martyna Wiszniewska

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Świat baśni rosyjskich” zorganizowanym przez Instytut Rusycystyki Uniwersytetu Łódzkiego – kategoria klasy I-III

  Monika Rakowska z klasy VI b

Wyróżnienie w  IX Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży - Mały Makuś,
w kategorii dzieci starsze, zorganizowanym przez ZPSP w Łodzi. Tytuł pracy „Zwierzęta w mieście”

Zuzanna Płócienniczak z klasy VI b

Wyróżnienie w  IX Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży - Mały Makuś,
w kategorii dzieci starsze, zorganizowanym przez ZPSP w Łodzi. Tytuł pracy „Zwierzęta w mieście”

Anna Ginter z klasy VI b

zajęła 2 miejsce w IX Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży - Mały Makuś, 

w kategorii dzieci starsze, zorganizowanym przez ZPSP w Łodzi. Tytuł pracy „Zwierzęta w mieście”

serdecznie gratulujemy.


Rok szkolny 2015/2016

Malwina Edyk z klasy IV b
zajęła I miejsce
Julia Frątczak z klasy IV b
otrzymała wyróżnienie
w konkursie plastycznym „Mój niedźwiadek Wojtek”
zorganizowanym przez ŁCDNiKP

Zofia Grochowska z klasy VI a
zajęła II miejsce
Paweł Rajnert z klasy V a
zajął III miejsce
w konkursie literackim
Tylko dzięki przyjaźni można być w pełni szczęśliwym człowiekiem"
zorganizowanym przez ŁCDNiKP

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2016

Żaczek- klasa 2

Andrzejczyk Maja i Cendrowicz Hania-wyróżnienie

Maluch- klasa 3

Tomporowska Marta- wyróżnienie

Maluch- klasa 4

Gonera Mateusz i Edyk Malwina- wyróżnienie

Beniamin- klasa 5

Boratyński Szymon- wyróżnienie

Beniamin- klasa 6

Dobrosz Maja - bardzo dobry
Gonera Magdalena
i Saciuk Helena- wyróżnienie

Maja Dobrosz z klasy VI a
zajęła I miejsce 
w konkursie "Lektury znane i lubiane"

Magda Gonera z klasy VI a
zajęła II miejsce 
w konkursie "Lektury znane i lubiane"

Maja Dobrosz, Magda Gonera, Zofia Grochowska, Dominika Gruszka i Maciek Drozd z klasy VI a
zajęli III miejsce
w konkursie ŁCDNiKP i NBP
Akademia Przedsiębiorczego Dzieciaka

 Anna Ginter, Kaja Kozera, Małgorzata Zgórniak, Oskar Dyka i Mateusz Krupski z klasy V b

zajęli I miejsce
w konkursie ŁCDNiKP i NBP 
Akademia Przedsiębiorczego Dzieciaka

Julia Kosek, Kaja Kozera, Oliwia Paradzińska z klasy Vb
zajęły III miejsce
w Konkursie „Wiedzy regionalno-ekonomicznej z elementami statystyki” 

Maja Dobrosz, Magda Gonera i Maciek Drozd z klasy VI a
zajęli I miejsce

w grze miejskiej
organizowanej przez SP 54
i Łódzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Miejskich „TOPOGRAFIE”

Maja Dobrosz  z klasy VI a
zdobyła I miejsce i tytuł laureata
w Ogólnołódzkim Konkursie Przyrodniczym
organizowanym przez ŁCDNiKP

  Maciek Drozd i Magda Gonera  z klasy VI a
 zdobyli tytuł finalistów
w Ogólnołódzkim Konkursie Przyrodniczym
organizowanym przez ŁCDNiKP

Zespół "Julek"
zajął I miejsce
 w VII Edycji Konkursu "Inscenizacje wierszy Juliana Tuwima"

Magdalena Gonera z klasy VI a
zajęła I miejsce
w VIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym EUROMATEMATUŚ
zorganizowanym przez Szkołę Europejską w Łodzi

Helena Saciuk z klasy VI b
zajęła III miejsce
w VIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym EUROMATEMATUŚ
zorganizowanym przez Szkołę Europejską w Łodzi

Maja Dobrosz  z klasy VI a
otrzymała wyróżnienie
w VIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym EUROMATEMATUŚ
zorganizowanym przez Szkołę Europejską w Łodzi

Helena Saciuk  uczennica klasy VIb
zajęła II miejsce
w konkursie „Pożeracze książek”
organizowanym przez Gimnazjum nr 10

Maja Dobrosz, Magdalena Gonera i Maciej Drozd z klasy VI a
zajęli I miejsce
w konkursie "Przyrodnik na 12"
zorganizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 12 w Łodzi

Mateusz Krupski z klasy V B
zdobył wyróżnienie
w Konkursie Europejska Bombka 
zorganizowanym przez europosła Ziemi Łódzkiej Jacka Saryusz- Wolskiego.

Zespół "Wesołe Nutki"
zajął I miejsce
w Ogólnołódzkim Festiwalu Piosenki Europejskiej

<%2

Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.sp65lodz.pl/sukcesy-uczniow/