Menu Zamknij

Aktywni górą! Konkurs z nagrodami

Nasza szkoła bierze udział w konkursie i pomaga WOŚP!

Czas rozpędzić wielką machinę rejestracji uczniów do aplikacji mobilnej Pho3nix Kids, w której liczone będą konkursowe kroki. Konkurs startuje już 24 stycznia!

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS

DOKŁADNA INSTRUKCJA REJESTRACJI [LINK]

Konkurs przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę „Pho3nix Kids”.

REJESTRACJA UCZNIÓW

Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy placówkę, której jest uczniem. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki w terminie 24.01 – 6.02.2022 r.

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA [LINK]

Szkoła jest widoczna i możliwa do wyboru w aplikacji mobilnej w ciągu 48h od zarejestrowania placówki do konkursu. Jeśli zauważysz, że Twojej szkoły nie ma na liście do wyboru w aplikacji, koniecznie daj nam znać na adres pomoc@pho3nix-kids.com

Do momentu startu konkursu w aplikacji widoczne są indywidualne wyzwania, które wprowadzą uczniów w mechanikę działania aplikacji i mogą stanowić idealną rozgrzewkę przed konkursem międzyszkolnym i rywalizacją o nagrody dla uczniów.

ZASADY KONKURSU I AKCJI CHARYTATYWNEJ

Konkurs stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły, a odbywa się w terminie: 24 stycznia – 6 lutego 2022. Dzieci wykonują kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

Szkoły rywalizują o miano najaktywniejszej. Fundacja Pho3nix nagrodzi uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Do wygrania setki opasek sportowych Huawei Band 4!

Dodatkowo, za każdego ucznia Waszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN. Naszym celem jest przekazanie 1 000 000 PLN na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pozdrawiamy,

Fundacja Pho3nix