Kiermasz = sukces!

KIERMASZ, to w naszej szkole synonim słowa SUKCES

Dlaczego? Ponieważ za każdym sukcesem stoją wyjątkowi ludzie, a z takich składa się społeczność naszej szkoły. Po kolei;

1. UCZNIOWIE – serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy bezinteresownie pomagali przy kiermaszu. Naszym wolontariuszom ze starszych klas. Młodszym, że namówili rodziców do wsparcia. Wasza bezinteresowność i ciężka praca przełoży się na sukcesy naszych zawodników. Na prawdę, nie wiem jak Wam dziękować.
    PS. Wolontariusze, pamiętajcie, żeby mnie męczyć w poniedziałek o wpisy do dzienniczków 😉
  • RODZICE – szanowni Państwo! Bez Państwa udziału zorganizowanie naszego kiermaszu byłoby niemożliwe. Państwa szczodrość i zaangażowanie przerosły najśmielsze oczekiwania. Wiem, że niektórzy z Państwa piekli ciasta późno w nocy. Jeszcze inni dokonywali wpłat już po kiermaszu, ot tak z potrzeby serca. Szczególnie dziękuję jednej z mam, która zajęła się transportem najcenniejszych przedmiotów na nasz kiermasz. Wiem, że zwykłe „dziękuję” w tej sytuacji, to za mało.
  • NAUCZYCIELE – kolejna grupa osób, która wniosła ogromny wkład w powodzenie tego przedsięwzięcia. Dziękuję moim drogim koleżankom ze świetlicy za pomysłowość i wyrozumiałość. Pani dyrektor za możliwość zorganizowania kiermaszu. Pani Annie Grochowskiej za zorganizowanie grupy wolontariuszy i mnóstwo praktycznych podpowiedzi. Pani Beacie Styrzyńskiej za wsparcie kiermaszu książkami. Pani Hannie Szenknecht za stworzenie przepięknej ceramiki z motywem szachowym i praktyczną pomoc przy sprzedaży. Wszystkim nauczycielom, którzy w trakcie zajęć zeszli ze swoimi klasami na kiermasz. Dziękuję obsłudze szkoły za Państwa ciężką pracę. Od każdego z Państwa wymagało to poświęceń, dziękuję.

…a teraz finał 😉 Zastanawiacie się na pewno, ile zdołaliśmy zebrać? Z dumą ogłaszam, że po przeliczeniu wszystkich otrzymanych środków uzyskaliśmy kwotę:

3041 zł !!!

Już niedługo poinformujemy o tym, co dzięki tym środkom uzyskaliśmy. Śledźcie nas na bieżąco na Facebook – ŁÓDŹ KOCHA SZACHY.

(sprawozdanie finansowe zostanie skompletowane w dniu 3.10 i po audycie, udostępnione Radzie Rodziców)