Menu Zamknij

Obchody urodzin Łodzi

Przez cały ostatni tydzień trwały w SP 65 obchody urodzin Łodzi. Wydarzenia były organizowane przez Dyrekcję szkoły, Samorząd szkolny i oczywiście nauczycieli i uczniów.
W ostatni piątek 27. października w naszej szkole odbywał się finał obchodów związanych z 600leciem urodzin Łodzi np. kiermasz potraw regionalnych,
Prezentacje o Łodzi
szkolny Kahoot wiedzy o Łodzi
Piosenki o Łodzi – uczennice z klasy 4a zaprezentowały piosenki związane z Łodzią, zarówno te znane starszym łodzianom np. Walczyk o Łodzi (Pięknych miast jest co niemiara) oraz trochę takie niszowe jak Samba o Pietrynie a kończąc na piosence wpisującej się w typowy styl pop Łódź moje miasto. Społeczność szkolna bawiła się bardzo dobrze a wykonawczynie mimo tremy stanęły na wysokości zadania. Brawo.