Turniej szachowy w naszej szkole!

Drodzy, z przyjemnością informujemy, że 27 maja w naszej szkole odbędzie się turniej szachowy.
Udział może wziąć KAŻDY uczeń naszej szkoły i nie tylko! Jeśli masz kolegę, który gra w szachy, zaproś go śmiało 😉
Dla uczestników turnieju przewidziano nagrody. Po za tym 5 najlepszych graczy utworzy REPREZENTACJĘ naszej szkoły! Taka reprezentacja będzie brać udział w turniejach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Mamy zatem 8 tygodni na solidny trening!
Zachęcamy was także do rejestracji w Centralnym Rejestrze szachistów Polskiego Związku Szachowego. Dzięki temu wasze wyniki, zostaną oficjalnie uznane w PZSzach i otrzymacie kategorię sportową!
Organizatorem turnieju, wraz z naszą szkołą, jest klub szachowy Szach-Zgierz.

Jeśli chcecie zapisać się na turniej, zapraszam na świetlicę. Wszystko wytłumaczę i pomogę w rejestracji w CR.

Drodzy! Macie niebywałą sposobność zrobić pierwszy krok do szachowego mistrzostwa. Zapraszam Was bardzo serdecznie

Damian Wypiorczyk