Menu Zamknij

ZWYCIĘSTWO w I Klasyfikacyjnym Turnieju o Puchar Marszałka!!!

Za nami I Klasyfikacyjny Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Z 11 powiatów woj. łódzkiego, na turnieju pojawili się reprezentanci 9 placówek (kolejne 9 powiatów gra 30.11 w Bełchatowie).

Z przyjemnością ogłaszam, że reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 65 w Łodzi, W Y G R A L I ten turniej i 16.12 zagrają w wielkim finale!!!

Nasz zespół w składzie: Franciszek Wiśniewski, Alan Pietruszewski, Robert Marcinów, Igor Grzywacz, Helena Zielińska i Aleksandra Krajewska, był dziś rewelacyjny. Średnio każdy zawodnik osiągał ponad 80% skuteczności wygranych. Nie mogło być zatem inaczej, my musieliśmy to wygrać.

Piękny Puchar, który zdobyli nasi zawodnicy, powędrował w ręce Pani dyrektor Iwony Kupczyk-Dzierbickiej, a w poniedziałek znajdzie się w szkolnej gablocie. Proszę, pamiętajcie – w poniedziałek, cała szóstka MA MIEĆ MEDALE NA SZYI!!! Wygraliście i możecie z dumą się chwalić, to wasza chwila, cieszcie się tym 🥇🥇🥇

Zawodnikom dziękuję za bardzo dobre zachowanie na turnieju 👍👍👍

Rodzicom dziękuję za zaangażowanie i zielone światło na wyjazd swoich dzieci 🌷🌹💐

Dziękuję Panu Piotrowi Straupiszowi za organizację turnieju, chociaż dopiero co wyszedł ze szpitala 💪

Wszyscy jesteście wielcy. Teraz tylko trenować i idziemy na mistrza województwa ♟🏆🥇