IV WOJEWÓDZKI  KONKURS  WIEDZY  O  FRANCJI  „BONJOUR  LA  FRANCE.”

W dniu 9.05. nasi uczniowie, po przejściu I etapu konkursu,  wzięli udział w II etapie                                        IV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Francji „Bonjour la France” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 116 w Łodzi.

Konkurs organizowany był pod patronatem Konsulatu Honorowego Francji w Łodzi, Wojewody Łódzkiego, Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz Prezydenta Miasta Łodzi.

Uczniowie zaprezentowali swoją wiedzę z zakresu geografii, historii i kultury Francji.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się :

1. Szymon Pacaj z klasy 6b
  2. Michał Jedlina z klasy 7a
  3. Maximilian Kernbach z klasy 7a
  4. Lena Majdzińska z klasy 7a
  5. Laura Majos z klasy 7a
  6. Anna Wiśniewska z klasy 7a

Gratulujemy wszystkim uczniom!

Z radością i dumą informujemy, że nasza szkoła miała trzech laureatów konkursu:

I miejsce – Michał Jedlina

II miejsce – Maximilian Kernbach