Menu Zamknij

Uroczyste zakończenie I klasy szachowej

13.06.2023 to historyczna data dla naszego koła szachowego. Tego dnia naukę zakończyła I klasa w składzie:

Anna Wiśniewska 6a

Piotr Orczykowski 6b

Natalia Berger 5b

Nadia Wypych 5b

Kamelia Czernilewska 5b

Jakub Olszak 5b

Jan Wiercioch 5b

Karol Kulon 5b

Marcel Pietruszewski 5b

Szymon Pacaj 5b

Wojciech Dąbrowski 4b

Alan Pietruszewski 3a

Trudno wymienić wszystkie sukcesy tej grupy. Były zwycięstwa w turniejach klasycznych, prawie wszyscy zdobyli V kategorię, a cztery osoby także IV kategorię szachową. Wielokrotnie reprezentowaliśmy naszą szkołę, ba! nasze miasto. Częstokroć byliśmy jedynym zespołem z m. Łodzi na turniejach wojewódzkich. Była to piękna, trzyletnia przygoda. Teraz uczniowie I klasy, będą także szkolić młodszych kolegów.